Swarovski® Innovations Fall / Winter 2019-2020

Mēs esam priecīgi prezentēt Jums jauno Swarovski kolekciju Rudens/Ziema 2019-2020!

Šīs sezonas tēma ir Esi Tu Patsatspoguļojot globālo tendenci uz individuālismu, pašizpausmi, pašizteikšanos, kā arī pieaugošo vērtību, kas tiek likta unikalitātei un individualizācijai.

Moto "Esi Tu Pats" ir izteikta kristālu inovācijās, kas aptver četrus aspektus sevis atklāšanā: Pārbaudi sevi - meklē  noteiktību un stabilitāti, pārinterpretē mantotos uzskatus pieklusinātos vidustoņos, kas akcentēti ar krāsas uzplaiksnījumu, sniedzot pilsētas vēsuma uzplaiksnījumuAtrodi Sevi redz netradicionālu dzīvesveidu un atpakaļ-pie-dabas stilu kļūstam par galveno vadmotīvu. Dizaineri rod individuālu iedvesmu darbos, kuru saknes nāk no dabas, svinot dabīgu ainavu nozīmību. Skaistums tiek pieņemts nenoliedzot novecošanu! Skaists ir vienlīdzīgs dabīgam, nesamākslotam; Neierobežo Sevi - vēloties drosmīgu, individuālu izteikšanos, patērētāji pieņem ekstra lielus aksesuārus. desiring bold, individual expression, consumers take to excessive volumes.  Tas nav priekš kautrīgajiem, “Luksa Minimālisms” ir pamata elements milzīgos, uzmanību piesaistošos dizaina elementos, jo pārspīlētas formas sniedz nepieciešamo aizsardzibu no apkārtējiem; Apģērb Sevi - "eksperimentālā" dizaina atdzimšana ir veicinājusi dramatiskā un teatrālā popularitāti ikdienas ģērbšanās stilā. Daudz - ir - daudz turpina savu uzvaras gājien, piedāvājot pārspīlētu personificētu un teatrālu gaumes izjūtu.

Jaunumi Rudens/Ziema 2019/20

Jaunākais papildinājums pērļu ģimenei - Iridescent Tahitian Look Pearl, kas radīta iedvesmojoties no retajām sālsūdens pērlēm, ko atrod Taiti, tām ir brīnišķīgs, tomēr dabīgs izskats.

Gūstot iedvesmu no Mātes Zemes dabīgā skaistuma, jauna DELITE kristālu ģimene papildina Swarovski košās krāsas, kas ir bijušas uzņēmuma sortimenta kopš1960iem. Crystal LacquerPRO DELITE efekti piedāvā piecus jaunus toņus, kas radīti, iedvesmojoties no dabas:  Crystal Light Grey, Crystal Army Green, Crystal Ochre, Crystal Burgundy, Crystal Cappuccino. Tie ir lielisks atgādinājums mums baudīt Mātes Zemes sniegtās dāvanas un dzīvot ilgtspējīgi.

Rudens/Ziema 2019-20 absolūtais jaunums ir IMPERIAL CUT greznais akmens, kas sniedz jaunu pieeju tradicionālajām formām, ļaujot retro būt atkal modernam!

Izbaudiet jauno SWAROVSKI Innovations Fall/Winter 2019-2020!*

*mūsu sortimentā jau tuvākajās dienās.

Visas tiesības aizsargātas. Beads4you © 2010.-2018.
SSL Certificate