Par mums

Beads4you.lv ir interenta veikals, kur ikviens interesents var iegādāties materiālus aksesuāru pagatavošanai. Nav svarīgi - iesācējs vai lietpratējs! Mēs esam pārliecināti, ka pie mums visi atradīs sev ko noderīgu. Vēl neesat sapratis vai vēlaties radīt rotas un aksesuārus saviem spēkiem? Rakstiet mums, un mēs palīdzēsim Jums izlemt! Kopīgi noskaidrosim, kas tieši Jūs interesē, dosim padomus, kādi instrumenti un meteriāli iesākumā ir nepieciešami, pastāstīsim par preci. Mēs ticam, ka radīt aksesuārus pašiem, nemaz nav grūti!

Ja Jūs interesē iegādāties preci vairumā, rakstiet mums, noteikti spēsim rast kopīgu risinājumu, lai Jūsu vēlme piepildītos :)

 

Interneta veikala darba laiks ir neierobežots. Pasūtījumus mēs pieņemam 24/7.  Pasūtījumus apstrādājam to saņemšanas kārtībā, preci nosūtām 48h laikā no apmaksas saņemšanas brīža. 

E-pastus uz adresi info@beads4you.lv Jūs varat sūtīt mums jebkurā laikā, atbildēsim pie pirmās iespējas darba dienās, darba laikā no 10:00-17:30. Ārpus darba laika saņemto pastu apstrādājam rindas kārtībā.

Uz telefona zvaniem atbildam darba dienās, darba laikā no 10:00-17:30. Tālruņa numurs + 371 29 119 450. Uz zvaniem, kas saņemti ārpus darba laika, atbildam nākamajā darba dienā. 

 

Visas tiesības aizsargātas. Beads4you © 2010.-2018.
SSL Certificate