Lietošanas noteikumi

 VISPĀRĒJIE LIETOŠANAS UN SAISTĪBU NOTEIKUMI

 

 1. Vispārējie noteikumi

www.beads4you.lv vienīgais īpašnieks un tiesību turētājs ir:

SIA More 4U

VNM Nr. LV40103300745

IBAN: LV30HABA0551028486728

SWIFT: HABALV22

1.1. www.beads4you.lv vienīgais īpašnieks un tiesību turētājs SIA More 4U patur tiesības jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma izmainīt, pārveidot vai pilnībā mainīt jebkuru punktu no Vispārējo lietošanas un saistību noteikumiem. 

1.2. Apstiprinot pirkumu www.beads4you.lv, klients apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt vispārējiem lietošanas noteikumiem un ir informēts par savām tiesībām un pienākumiem.

1.3. Piereģistrējoties interneta vietnē www.beads4you.lv un izveidojot savu Privāto profilu, klients apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt Privātuma politikas noteikumiem. Privātuma politikas noteikumi ir Vispārējo lietošanas noteikumu neatņemama sastāvdaļa.

1.4. Izveidojot savu Personīgo profilu, kā arī noformējot pirkumus interneta vietnē www.beads4you.lv, klients ar rūpību un apzinību izturas pret savu Personas datu informāciju. SIA More 4U neuzņemas atbildību par zaudējumiem, kas radušies klientam neuzmanīgi rīkojoties ar saviem Personas datiem. Veicot pirkumu interneta vietnē, NEKAD bez uzraudzības neatstājiet bankas maksājumu karti vai ar to saistītu informāciju.

1.5. www.beads4you.lv interneta vietnē savu Privāto profilu var izveidot gan juridiskas, gan fiziskas personas.

1.6. JURIDISKO PERSONU REĢISTRĀCIJA NOTIEK TIKAI AR ADMINISTRĀCIJAS APSTIPRINĀJUMU. Lai paātrinātu apstiprinājumu, lūdzu sazinieties ar veikala administrāciju telefoniski pa norādīto numuru darba laikā. Juridisko personu reģistrācija tiek apstiprināta vienas darba dienas laikā. Lūdzu, nepieciešamības gadījumam, sagatavojiet uzņēmuma reģistrācijas apliecību un/vai nodokļa maksātāja apliecību.

 

2. Pirkuma noformēšanas un apmaksas kārtība.  

Interneta vietnē www.beads4you.lv pirkumus var veikt gan reģistrēti, gan nereģistrēti klienti. Kā vieni, tā otri, pasūtījuma nodošanas brīdī, uzņēmumam sniedz tādu Personas datu informāciju, kas nepieciešama iegādātās preces piegādāšanai uz klienta norādīto preču saņemšanas vietu.

Starptautisko pasūtījumu minimālā summa ir EUR 15 neskaitot piegādes maksu. Starptautisko pasūtījumu visas izmaksas sedz pircējs (pasta izdevumus, starpbanku komisijas maksājumus utt.), pirkuma gala summa tiek norādīta rēķinā, kuru klients saņem uz savu norādīto elektroniskā pasta adresi pēc pasūtījuma noformēšanas.

 2.1. Lai noformētu pirkumu, klients vēlamo preci ievieto grozā. Klientam visu laiku ir redzama, gan viņam piemērotā preces cena, gan arī pieejamais preču daudzums noliktavā. Ja prece nav pieejama, tā ir redzama klientam,  bet to nav iespējams iegādāties. Preču daudzumu klients koriģē, ievadot vēlamo skaitu tam paredzamajā laukā. Iepirkumu grozā  jebkurā brīdī ir iespējams pieprasīt piegādes cenas aprēķinu, mainīt preces daudzumu vai arī saglabāt iepirkuma grozu savā Privātajā profilā. Preču ielikšana iepirkumu grozā negarantē tās ieguvi. Tikai tad, kad klients ir veicis samaksu par preci pilnā apmērā, uzņēmums garantē vai nu preču piegādi pilnā apmērā, vai naudas atmaksu par izpirkto/nepieejamo preci. Lai nodrošinātu vēlamās preces iegūšanu, mēs iesakām pirkumu noformēt uzreiz, neatliekot uz citu dienu.

2.2. Kad klients ir veicis pasūtījumu, uz viņa norādīto elektroniskā pasta adresi tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums ar aktīvo saiti uz rēķinu. Apmaksu klients veic uz pārdevēja norādīto bankas konta numuru, norādot rēķina numuru, norēķinoties ar bankas karti vai veicot kādu citu no pieejamajiem maksājumiem.

2.3. SIA More 4U saviem klientiem piedāvā šādus norēķinu veidus:

 2.4. Klients ir atbildīgs par visu komisiju segšanu.

 2.5. Visi pirkumi ir jāapmaksā 4 (četru) dienu laikā no pirkuma noformēšanas brīža. Laikā neapmaksāti pirkumi tiek anulēti. Uzņēmums neveic preču rezervāciju klientam, prece pāriet klienta īpašumā tikai pēc tam, kad uzņēmums ir saņēmis apmaksu savā bankas kontā.

 2.6. Ja pēc pirkuma noformēšanas, klients nesaņem apstiprinājuma vēstuli uz savu elektroniskā pasta adresi, viņa Personīgajā kabinetā/profilā sadaļā „Pirkumu vēsture” nav redzams tikko noformētais pirkums, klientam ir jāsazinās ar veikala administrāciju pa elektronisko pastu info@beads4you.lv

 

3. Pirkuma apstrādes un piegādes kārtība.

SIA More 4U klientu pirkumus sāk apstrādāt tikai pēc apmaksas saņemšanas uzņēmuma bankas kontā. Ja kāda no precēm, ko klients ir vēlējies iegādāties, tiek izpārdota laika posmā no preces ielikšanas grozā līdz apmaksas veikšanas brīdim, pārdevējs piedāvā atgriezt klientam naudu par preci. Par naudas izmaksas kārtību uzņēmums un klients savstarpēji vienojas.

3.1. SIA More 4U saviem klientiem piedāvā šādus piegādes veidus:

3.2. Starptautiskie klienti paši sedz muitas izmaksas un nodevas, ja tādas ir, savā valstī preci saņemot. Starptautisko pasūtījumu apmaksa par preci un pasta izdevumiem ir jāveic avansā.

3.3. Visi pirkumi tiek apstrādāti no pirmdienas līdz piektdienai un  izsūtīti no interneta veikala noliktavas 2-3 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas. Pirkumi, kas noformēti brīvdienās vai ārpus ofisa darba laika, tiek noformēti nākamajā darba dienā rindas kārtībā. Sestdienās, svētdienās un svētku dienās pakas NETIEK nosūtītas. Pirkumus NAV iespējams noformēt un nosūtīt ārpus rindas kārtības. 

3.4. Beads4you.lv neuzņemas atbildību par preces piegādes kavēšanos, ja tas saistīts ar piegādātāju darbību.

3.5. Visa prece, kas uzrādīta interneta veikalā www.beads4you.lv, ir SIA More 4U īpašums līdz brīdim, kad par to pilnībā ir norēķinājies klients. Preces krāsa un izmērs var atšķirties no bildē redzamā.

3.6. Beads4you.lv neuzņemas atbildību, ja Klients nesaņem preci nepareizi vai kļūdaini norādītas piegādes adrese dēļ. Pārdevējs var Klientam nosūtīt preci atkārtoti pēc tam, kad tā ir atgriezta atpakaļ pārdevējam un klients būs vēlreiz apmaksājis piegādes izmaksas. Ja klients nevēlas preci saņemt, pārdevējs atgriež klientam naudu, ieturot izmaksas, kas radušās par nepareizi nosūtītās preces atgūšanu.

 

4. Drošības jautājumi un brīdinājumi!

4.1. Beads4you.lv nopērkamā prece NAV DOMĀTA BĒRNIEM, ja vien nav norādīts pretējais!

4.2. Beads4you.lv pieejamās stieples NAV PAREDZĒTAS ELEKTRISKAI LIETOŠANAI!

4.3. Ja mums ir informācija no ražotāja par saules gaismas, ūdens, gaisa vai citu vielu ietekmi uz preces izskatu, mēs iespēju robežās to norādām pie preces apraksta.  Ja klients nav pārliecināts vai attiecīgais produkts var tikt izmantots vienam vai citam mērķim, lūdzam sazināties ar mums.

4.4. Mēs pieliekam visas pūles, lai saviem klientiem piedāvātu tikai kvalitatīvu preci, bet nevaram garantēt, ka piedāvātie produkti nesatur alerģiju izraisošas vielas, piemēram, niķeli un svinu. Personām, kuras ir jūtīgas pret šiem metāliem, lūdzam metāla izstrādājumus neiegādāties.

4.5. Pie precēm norādītajam aprakstam un attēlam ir informatīvs raksturs. Preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma. Tikai norēķins par pirkumu pilnā apmērā garantē preces saņemšanu par redzēto cenu. Beads4you.lv neuzņemas atbildību par ražotaju sniegto informāciju un negarantē tās pilnīgu precizitāti.

 

5. Dāvanu kartes.

5.1. Dāvanu kartes. Uzņēmums piedāvā iegādāties elektroniskās dāvanu kartes ar dažādu vērtību sākot no EUR 7.00. Pēc pirkuma noformēšanas uzņēmums adresātam nosūta elektronisko dāvanu karti (kodu). Ar elektronisko dāvanu karti (kodu) var norēķināties par preci un piegādes maksu tikai interneta veikalā www.beads4you.lv  . Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 (seši) mēneši no tās saņemšanas brīža. Pēc derīguma termiņa beigām Dāvanu karte nav derīga. Dāvanu karti nevar atgriezt atpakaļ!

 

6. Nobeiguma noteikumi.  Noteikumi paredz konkrētu klienta rīcību ar preci to saņemot un atgriežot pārdevējam.

6.1. Saņemot  preci, klientam ir pienākums pārbaudīt vai sūtījumā ir visa pasūtītā prece, vai tā nav bojāta sūtījuma laikā. Klienta pienākums ir ziņot par bojājumiem vai iztrūkumiem nekavējoties, bet ne vēlāk kā 3 (trīs) darba dienu laikā no preces saņemšanas brīža, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@beads4you.lv informāciju par trūkstošo preci un/vai iesūtot fotogrāfijas par bojāto preci.

6.2. Saskaņā ar spēkā esošo Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu un Ministru Kabineta noteikumiem Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu", ir noteikts, ka fiziskai personai ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot iegādāto preci atpakaļ pārdevējam, nepaskaidrojot iemeslu. Šī paša 12.panta 4.daļa nosaka, ka pārdevējs ietur vienīgi pasta izmaksas, kas saistītas ar pasūtītās preces nosūtīšanu klientam. Pasta izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu, uzņemas klients.  Klients IR atbildīgs par preces kvalitāti, drošumu un saglabāšanu šo 14 dienu laikā. SIA More 4U ir tiesības atteikt preces pieņemšanu, ja tai ir konstatēti mehāniski bojājumi; ieturēt samaksu par preci, ja tā ir tikusi lietota vai klients nav atgriezis preci pilnā apmēra (piemēram, nopirkts komplekts ar 10 pērlēm, bet atgrieztas tikai 5).

Preču atgriešanu klients var ērti noformēt savā Privātajā profilā, aizpildot nepieciešamo preču atgriešanas veidlapu.

Pārdevējs nepieņems atgrieztos sūtījumus ar pēcmaksu. Zelta un sudraba, kā arī pildītā zelta un pildītā sudraba izstrājumu atgriešana nav iespējama. Dāvanu kartes nav iespējams atgriest atpakaļ.

 

7. Strīdus izšķiršana.

Jebkuri strīdi un nesaskaņas, kas radušās starp SIA More 4U un klientu, tiek risināti sarunu ceļā, bet, ja tas nav iespējams, tad Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu noteiktajā kārtībā.

www.beads4you.lv

 

Visas tiesības aizsargātas. Beads4you © 2010.-2018.
SSL Certificate