Apmaksa

Mēs pieņemam šādus norēķina veidus:

1. Internetbankas maksājums - noformējot pirkumu, Jūs kā apmaksas veidu izvēlaties internetbankas pārskaitījumu. Pēc pirkuma noformēšanas uz savu e-pastu Jūs saņemiet vēstuli ar apstiprinājumu, ka Jūsu pasūtījums ir saņemts. E-pastā būs aktīvā saite uz rēķinu. Rēķins ir jāapmaksā 4 (četru) dienu laikā no tā saņemšanas brīža, veicot naudas pārskaitījumu no sava interneta bankas konta uz SIA More4U bankas kontu. 

2. Maksājums ar bankas karti - noformējot pirkumu, kā apmaksas veidu izvēlaties PayPal. Jūs pārvirzīs uz PayPal maksājumu logu, kur varēsiet izvēlēties apmaksu ar bankas karti. Pēc apmaksas veikšanas Jums jāatgriežas Beads4you.lv vietnē. Pēc pirkuma noformēšanas Jūs saņemsiet vēstuli uz savu e-pastu ar apstiprinājumu, ka Jūsu pasūtījums ir saņemts. E-pastā būs aktīvā saite uz rēķinu. Rēķins atsevišķi nav jāapmaksā, ja veicāt maksājumu ar bankas karti. 

3. Maksājums uz Paypal kontu - noformējot pirkumu, kā apmaksas veidu izvēlaties Paypal maksājumu. Elektroniskā pasta adrese, uz kuru veikt pārskaitījumu PayPal sistēmā, ir info@beads4you.lv. Pēc pirkuma noformēšanas Jūs saņemsiet vēstuli uz savu e-pastu ar apstiprinājumu, ka Jūsu pasūtījums ir saņemts. E-pastā būs aktīvā saite uz rēķinu. Reķins atsevišķi nav jāapmaksā, ja apmaksu veicāt caur PayPal sistēmu pirkuma noformēšanas brīdī. Par maksājumu var tikt piemērota komisijas maksa 3%+0,35EUR.

 

Prece tiek nosūtīta Jums 48h laikā pēc apmaksas saņemšanas. Ja apmaksa tiek saņemta brīvdienās vai svētku dienās, prece tiek nosūtīta pirmajā iespējamajā darba dienā. Ja preces piegādei ir nepieciešams ilgāks laiks, mēs Jūs par to informēsim vienas darba dienas laikā no apmaksas saņemšanas brīža.

 

Ja Jums ir jautājumi par maksājumu veikšanu, noteikti zvaniet vai rakstiet mums. Mēs atbildēsim uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. 

 
 
Visas tiesības aizsargātas. Beads4you © 2010.-2018.
SSL Certificate