Atlaides

Beads4you.lv 01.09.2016. Flash Sale noteikumi!

1.       Flash Sale norisinās tikai interneta veikalā www.Beads4you.lv 2016.gada 1.septembrī no plkst 15:00-23:00.

2.       Flash Sale akcijas laikā visai veikala precei ir piemērota 30% atlaide. Atlaide nav piemērota nevienai precei no kategorijas Furnitūra – Zelts un Sudrabs, Fireline un Superlon diegam.

3.       Akcijas laikā atlaide ir spēkā tikai 8 stundas vai tik ilgi kamēr prece ir pieejama.

4.       Piegāde. Akcijas laikā veikto pirkumu piegādes maksa Latvijas Republikas ietvaros neatkarīgi no pirkuma apmēra ir 3.00 EUR (Omniva, Mana Pasta stacija, Latvijas Pasts) vai 4.11 EUR (Expresspasts kurjers). Starptautisko sūtījumu piegāde notiek saskaņā ar tarifu.

5.       Apmaksa. Flash sale laikā apmaksa par pirkumu ir jāveic uzreiz. Maksājumam ir jāienāk uzņēmuma bankas kontā līdz 02.09.2016.

6.       Preču saņemšana. Iegādātās preces varēs saņemt arī personīgi Beads4you.lv veikalā – ofisā Ogrē pēc tam, kad tiks saņemta sms ziņa uz tālruņa numuru par to, ka prece ir sagatavota izsniegšanai. Apmaksa neatkarīgi no preču saņemšanas veida jāveic ar pārskaitījumu uz rēķinā norādīto bankas kontu. Bez apstiprinājuma ziņas prece netiks izsniegta.

7.       Apstrādes laiks. Mēs darīsim visu iespējamo, lai pirkumi tiktu apstrādāti ierastajā termiņā,bet ilgāks pirkumu apstrādes laiks ir iespējams. Visi pirkumi tiks apstrādāti to saņemšanas un apmaksas kārtībā. Pirkumus nevarēs apkalpot ārpus kārtas.

8.       Citas atlaides. Lojalitātes programmas atlaides Flash sale laikā nav spēkā. Interneta veikala atlaides nedarbojas veikalā Ogrē, Brīvības ielā 22.

 

Visas tiesības aizsargātas. Beads4you © 2010.-2018.
SSL Certificate