Piegāde

Visi pirkumi tiek apstrādāti no pirmdienas līdz piektdienai un  izsūtīti no interneta veikala noliktavas 2-3 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas. Pirkumi, kas noformēti brīvdienās vai ārpus ofisa darba laika, tiek noformēti nākamajā darba dienā rindas kārtībā. Sestdienās, svētdienās un svētku dienās pakas NETIEK nosūtītas. Pirkumus NAV iespējams noformēt un nosūtīt ārpus rindas kārtības. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzu plānojiet pirkumus savlaicīgi vai iepriekš painteresējieties par aptuveno paku apstrādes laiku.

Beads4you.lv iegādāto preci varam piegādāt ar kādu no zemāk minētajiem piegāžu veidiem. Norādītā piegādes cena ir informatīva, precīza piegādes cena Jums tiks norādīta pasūtījuma noformēšanas brīdī. 

Preču piegāde Latvijas teritorijā:

IZVĒLOTIES BEZMAKSAS PIEGĀDI, JĀATZĪMĒ TIKAI "BEZMAKSAS PIEGĀDE"Atzīmējot jebkuru citu piegādes veidu papildus bezmaksas piegādei, rēķinam tiks pieskaitīta piegādes maksa. Izvēlēto piegādes veidu Jūs varat atzīmēt komentāros, ja komentāros nekas nebūs norādīts, mēs sūtīsim paciņu uz tuvāko adresei preces saņemšanas vietu, izvēloties kādu no trim augstāk minētajiem piegāžu veidiem.

Preču piegāde uz Eiropas valstīm:

1. Latvijas Pasts A prioritāte: 

2. Baltic Express kurjerpasts (tikai Lietuva un Igaunija):

 

Preču piegāde uz Krieviju un pārējām pasaules valstīm:

1. Latvijas Pasts A prioritāte:

 

Visas tiesības aizsargātas. Beads4you © 2010.-2018.
SSL Certificate